06 березня 2025
730
Для власників асіків на алгоритмі Scrypt, а саме Asic L7 та Asic L9 маємо хорошу новину хто майнить на пулі ViaBTC із 6.03.2025р пул запускає майнінг нової монети Dingcoin (DINGO) - це нова монета яка входить до єдиного майнінгу для LTC з методом виплат PPLNS. На разі користувачі ViaBTC будуть майнити 7 монет одночасно: LTC,DOGE,BELLS,LKY,JKC та DINGO.
Для цього вам не потрібно ніякі налаштування - все добавиться автоматично. Завтра ви побачите в «Активах» додаткову монету.