03 марта 2025
1117
Друзі, а ми отримали сьогодні НОВИНКУ Asic S21+ в різних модифікаціях 216 / 225 / 235Th і як завжди з гарними новинами!!!
Як я вам всім говорив раніше «майже» усе жалізо всередині однакове тільки ПО різне (потрібно ж корпораціям якось заробляти більше).
Відповідно Asic S21+ 216Th ми перепрошили оригінальним ПО та отримали 240Th БЕЗ збільшення енергоспоживання!!!
По суті, ми заощадили нашим клієнтам по 320$ на одному асіку (така ж різниця у закупці між 216тх та 235тх версіями)
Скоро почнуться історія з «переклеєм» (https://t.me/mainer_ua/2438) наклейки, як це було раніше тому вибирайте хорошого та чесного постачальника !!! Не переплачуйте та довіряйте професіоналам.