Asic Bitmain S21+ найращий вибір після халвінга BTC

03 березня 2025

1122

Друзі, а ми отримали сьогодні НОВИНКУ Asic S21+ в різних модифікаціях 216 / 225 / 235Th і  як завжди з гарними новинами!!!
Як ми вам усім говорили раніше «майже» усе жалізо всередині однакове тільки ПО різне (потрібно ж корпораціям якось заробляти більше). 
Відповідно Asic Bitmain S21+ 216Th ми перепрошили оригінальним ПО та отримали 240Th БЕЗ збільшення енергоспоживання!!! 
По суті, ми заощадили нашим клієнтам по 320$ на одному асіку (така ж різниця у закупці між 216тх та 235тх версіями)
Скоро почнуться історія з «переклеєм» наклейки, як це було раніше тому вибирайте хорошого та чесного постачальника !!! Не переплачуйте та довіряйте професіоналам.
Відео огляд можна переглянути у нашому телеграм або YouTUBE каналі.

Asic Bitmain S21+ найращий вибір після халвінга BTC
Повернутися назад

Також читають

Підпишіться на Telegram

Ділимося корисною інформацією та акціями

Підписатися