01 травня 2025
1001
В інтерв'ю Bitcoin Magazine міністр торгівлі США Говард Латнік оголосив старт інвестиційного акселератора.
💸 Головна мета – допомогти криптокомпаніям реалізовувати проекти в США: від юридичного супроводу до отримання всіх необхідних дозволів.
Наприклад, майнерам запропонують розміщувати дата-центри на газових родовищах та використати попутний газ для вироблення електроенергії.
"Ми зробимо так, що якщо ви захочете видобувати біткоїни і знайдете відповідне місце, то зможете побудувати поряд власну електростанцію", - зазначив міністр.
💬 Латник також підкреслив, що США розглядають біткоін як товар і припустив, що Бюро економічного аналізу може почати враховувати його як золото.