США посилюють підтримку BTC-індустрії

01 травня 2025

1001

В інтерв'ю Bitcoin Magazine міністр торгівлі США Говард Латнік оголосив старт інвестиційного акселератора.

💸 Головна мета – допомогти криптокомпаніям реалізовувати проекти в США: від юридичного супроводу до отримання всіх необхідних дозволів.

Наприклад, майнерам запропонують розміщувати дата-центри на газових родовищах та використати попутний газ для вироблення електроенергії.

"Ми зробимо так, що якщо ви захочете видобувати біткоїни і знайдете відповідне місце, то зможете побудувати поряд власну електростанцію", - зазначив міністр.

💬 Латник також підкреслив, що США розглядають біткоін як товар і припустив, що Бюро економічного аналізу може почати враховувати його як золото.

США посилюють підтримку BTC-індустрії
Повернутися назад

Також читають

Підпишіться на Telegram

Ділимося корисною інформацією та акціями

Підписатися